Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Święciechowa - Oferty sprzedaży nieruchomości

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

455 000 zł50,75 m² 8 965,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne, przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50,75 m, położone na II piętrze w budynku z windą. Lokal wykończony w wysokim standardzie, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

4 103 400 zł20 517 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta na wyłączność Power Invest Leszno - Cena: 4 103 400 zł (200 zł/m ) - Powierzchnia: 2,0517 ha (20 517 m ) - Numer ewidencyjny działki: 1208/3 Opis ogólny Na sprzedaż teren inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł170 m² 3 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 094 m²

Dom w zabudowie szeregowej z miejscem na działalność usługową, święciechowa. Na powierzchnię użytkową domu około 170 m2 składają się: parter kuchnia spiżarnia salon łazienka piętro.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł151,36 m² 6 203,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:733 m²

Dom wolnostojący w Święciechowie, ul. Leszczyńska (rok budowy 2025) Na powierzchnię całkowitą domu 151,36 m2 domu składają się: parter Przedsionek 5,36 m2 Salon 28,99 m2 Kuchnia 11,25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

369 900 zł42 m² 8 807,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa - Święciechowa, ul. Warzywna (na pograniczu Leszna) Przedstawiamy kameralną inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną w Święciechowie - w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

357 900 zł41,95 m² 8 531,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł97,31 m² 6 063,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, położony w Święciechowie w bliskiej okolicy Leszna. Powierzchnia lokal to 97,31 m , a do lokalu przynależy własna.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł725 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż w Święciechowie - świetna lokalizacja! Na sprzedaż działka budowlana w doskonałej lokalizacji w Święciechowie. Idealne miejsce na budowę wymarzonego domu!.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł852 m² 234,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na wyłączność ul. Jana Brzechwy, święciechowa (gm. Leszno) Metraż i układ: - 828 m - prostokąt - 852 m - prostokąt - 887 m - prostokąt Cena pojedynczej.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł999 m² 290,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pełne media Lokalizacja: święciechowa, ul. Lipowa (gmina Święciechowa) bardzo dobrze rozwijający się rejon z zabudową jednorodzinną, bliźniaczą. Spokojne, zadbane osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł154,40 m² 5 764,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:442 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Dom w Święciechowie - przestrzeń, spokój i jakość, którą czuć w każdym detalu. Święciechowa to miejscowość,.

Szczegóły ogłoszenia

191 700 zł1 278 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duża działka budowlana - 1278 m - Święciechowa. Na sprzedaż działka o powierzchni 1278 m położona w miejscowości Święciechowa. Działka objęta jest obowiązującym miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

250 900 zł25,12 m² 9 988,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

365 405 zł34,15 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,15 m2 , położone w Święciechowie. Lokal składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym, komfortowej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł187,17 m² 3 146,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:430 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Duży Dom z potencjałem w Centrum Święciechowy. Marzysz o domu, który oferuje mnóstwo przestrzeni oraz doskonałą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł44,10 m² 8 594,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe, piękne mieszkanie położone na pierwszym pietrze budynku przy ulicy Warzywnej na granicy Leszna i Święciechowy. Mieszkanie usytuowane jest w nowym budynku, wykończone pod klucz. Na.

Szczegóły ogłoszenia

194 560 zł1 216 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający! Ostatnia działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową w miejscowości Święciechowa o pow.

Szczegóły ogłoszenia

164 880 zł687 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 687 m położona w miejscowości Święciechowa. Działka objęta jest obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczona symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł42,89 m² 9 769,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,89 m , położone na parterze w niskim, kameralnym bloku przy ul. Owocowej 2a/6 w Święciechowie. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł59,87 m² 9 196,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na pierwszym piętrze w Święciechowie, przy ul. Warzywnej. To propozycja dla osób, które szukają komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

304 760 zł802 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki - 802 m - Święciechowa Na sprzedaż działka o powierzchni 802 m , zabudowana trzema budynkami gospodarczymi oraz wiatą położona na terenie historycznego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Święciechowa,wielkopolskie

158 400 zł660 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Oferta dostępna tylko u nas! Zostały już tylko dwie działki o pow. 660 m2 i 859 m2. - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający!.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Rynek pierwotny

519 000 zł96,51 m² 5 378 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Jesteśmy lokalnym, niezależnym biurem obrotu nieruchomościami działającym na rynku leszczyńskim od 15 lat Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 17. Masz pytania lub chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Święciechowa +4 km

Rynek pierwotny

569 000 zł96 m² 5 927,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Sprzedam Lokal Mieszkalny w miejscowości karolewko (wilkowice) powiat Leszczyński. Bezczynszowe - Własne podwórko. Powierzchnia całkowita 96,59mkw, oraz 20m2 (na strych poddasze) Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Święciechowa +4 km

132 000 zł660 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - tylko w realty Oferujemy działkę budowlaną na sprzedaż w Wilkowicach przy ul. Zachodniej Powierzchnia działki wynosi 660 m2 i jest o proporcjonalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Święciechowa +4 km

1 250 000 zł238 m² 5 252,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

Szukasz miejsca, gdzie można złapać oddech, z dala od zgiełku miasta, ale z łatwym dostępem do cywilizacji? Ten dom w Wilkowicach, w woj. wielkopolskim, to prawdziwa przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Święciechowa +4 km

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1000 m , idealna pod budowę domu jednorodzinnego położona w Wilkowicach przy ul. Lotniczej. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Święciechowa +4 km

1 999 000 zł355 m² 5 630,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość o charakterze rezydencjonalnym stylowy dworek, położony w miejscowości Wilkowice, w bezpośrednim sąsiedztwie Leszna. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Święciechowa +4 km

150 000 zł661 m² 226,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ustawna działka budowlana o powierzchni 661 m , zlokalizowana w urokliwej i spokojnej miejscowości Gołanice. To idealna propozycja dla osób marzących o domu w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Święciechowa +5 km

280 000 zł3 073 m² 91,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Oferta dostępna tylko u nas! Nowa atrakcyjna cena. Działka o pow. 3073 m2 Gołanice - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający Polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Święciechowa +5 km

2 700 000 zł2 700 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki usługowej zabudowanej budynkiem biurowym i halą Topowa lokalizacja dla firm - Leszno, ul. Energetyków 1 Działka posiada dojazd utwardzony nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Święciechowa +7 km

4 370 000 zł11 500 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy ofertę sprzedaży działki usługowej w bardzo dobrej lokalizacji w Lesznie-Strzyżewicach przy ul. Modelarskiej Położenie działki jest logistycznie strategiczne -znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Święciechowa +7 km

Rynek pierwotny

549 000 zł98,22 m² 5 589 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ostatnie wolne! Przedstawiamy Państwu nową inwestycję obejmującą budowę 18 lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji leszno/gronowo ul. Myśliwska Najlepsza.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Święciechowa +7 km

Rynek pierwotny

589 000 zł111,51 m² 5 282 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:267 m²

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Święciechowa +7 km

145 000 zł1 200 m² 120,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Marzysz o spokojnym, sielskim życiu z dala od miejskiego zgiełku? Ta wyjątkowa nieruchomość w Tworzanicach spełni Twoje oczekiwania! Prezentujemy urokliwą działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Święciechowa +7 km

Rynek pierwotny

564 900 zł97 m² 5 823,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym, dużym ogródkiem 390m2 i nowoczesnym ogrzewaniem na pompę ciepła. Kolejny etap nowoczesnych domów na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Święciechowa +7 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warzywna

Święciechowa,wielkopolskie

520 000 zł69 m² 7 753,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja! Przestronne 69 m z ogródkiem i 2 miejscami parkingowymi - Święciechowa, ul. Warzywna Szukasz miejsca, w którym od pierwszego dnia poczujesz spokój, przestrzeń i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Owocowa

Święciechowa,wielkopolskie

529 000 zł87 m² 6 100,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 86,71 m2 położone w spokojnej, zielonej okolicy, na ulicy Owocowej w Święciechowie. Idealne dla rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Owocowa

Święciechowa,wielkopolskie

409 000 zł42 m² 9 669,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu słoneczne mieszkanie 43 m z dużym ogródkiem 90m2 Na sprzedaż komfortowe bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 43m2, położone w spokojnej i kameralnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Święciechowa

Święciechowa,wielkopolskie

890 000 zł155 m² 5 741,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:442 m²

Oferujemy Państwu komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej w Święciechowie. Dom wykończony z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów i nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Święciechowa

Święciechowa,wielkopolskie

450 000 zł349 m² 1 289,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość zabudowana 3 budynkami gospodarczymi na działce o pow. 802 m2 w miejscowości Święciechowa koło Leszna. Możliwość prowadzenia działalności gospodarczej, wszelkiego rodzaju.